Магазин

(Фото) Анастасија Ражњатовиќ во танга и со задникот во преден план: Атрактивната пејачка уште еднаш покажа со што располага

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ моментално е во Мексико, каде ужива на одмор со своите пријатели.

Со секојдневни фотографии кои таа ги објавува на социјалните мрежи покажува во каков рај се наоѓа, а не избегнува да ја прикаже и својата одлична фигура.

На последната фотографија таа позираше потпрена на дрво додека седеше во песок во неколку различни пози.

Преземено од Курир

AnimeHeaven animeheaven bna: Watch Fairy Tail Episode 99 (https://animeheaven.pro/m/ZzO/ep-99)

GoGoAnime my hero academia season 4 gogoanime: Watch My Hero Academia 2 Episode 24