August 2, 2021 21:00
Спорт

(ФОТО) Алиоски пред завршниот меч на Пандев: Последниот танц на легендата

Од 18 часот го играме последниот меч на Европското првенство и тоа против селекцијата на Холандија на „Јохан Кројф Арената“ во Амстердам.

Ние немаме никакви шанси за пласман во следната фаза, ама оваа средба има посебно значање затоа што истата е последна за големиот Горан Пандев. Напаѓачот на Џенова одлучи да и стави крај на репрезентативната кариера, а тоа дефинитивно ќе донесе емоции.

https://animefreak.ws bleach animefreak. GATE Episode 12

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE. Watch Pokemon the Movie: Genesect and the Legend Awakened (Dub) Episode Full

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE. Watch Saint☆Young Men (Movie) Episode Full

KissAnime Bcmoney-mobiletv: http://bcmoney-mobiletv.com/kissanimemx