August 2, 2021 20:46
Спорт

(ФОТО) Последниот концерт на нашиот диригент

Горан Пандев е во фокусот на светската фудбалска јавност откако во текот на вчерашниот ден и официјално потврди дека ова ќе биде последен негов натпревар во репрезентативниот дрес, а со тоа и последен во неговата фудбалска кариера.

Одамна е познато дека селекторот Ангеловски имаше договор со ФФМ до крајот на ЕП,па така заедно со Пандев завршува една ера во македонската репрезентација.

Алиоски со емотивна порака, слична како таа на Пандев го најави заминувањето на Ангеловски.

– Последниот концерт на нашиот диригент, -гласеше пораката на Алиоски која јасно кажува дека Мрме во 18:00 часот за последен пат ќе го води националниот тим.

https://4anime.biz watch anime free. Lupin III: Chi no Kokuin - Eien no Mermaid Episode Full

https://animeheaven.pro anime sites. Stand My Heroes: Piece of Truth (Dub) (https://animeheaven.pro/m/zDDv) Episode 12

https://animebee.to watch anime dub. Dracula: Sovereign of the Damned (Dub) Episode Full

KissAnime Seedandspark: https://seedandspark.com/user/kissanime-6