October 18, 2021 13:46
Магазин

(Фото) Адел објави снимка со новото момче

Адел ги потврди гласините дека е во врска со спортскиот агент Рич Пол, чиј клиент е славниот кошаркар Леброн Џејмс.

Пејачката на својот Инстаграм објави серија фотографии од венчавката на кошаркарот на НБА, Ентони Дејвис, што се одржа викендов, а на која што беше со Рич.

Таа само додаде емотикон со срце на објавата.

Бројни обожаватели испратија комплименти за изгледот на Адел.

„Убава“, „Најубава досега“, „Убава како и секогаш“, „Каква жена“, „Прекрасна двојка“, „Најубав пар“, напишаа тие, а објавата собра над три милиони лајкови.

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflix.nl: Watch Those Who Hunt Elves II (Dub) animeflix Episode 12 animeflix site

Doggy Poo (https://animetv.cc/m/n0DV) Episode Full

Website https://twistmoe.net: Watch Miami Guns (Dub) twistmoe Episode 13 watch animes

Molbiol: http://molbiol.ru/forums/index.php?showuser=1189414

Vingle: https://www.vingle.net/posts/3778945