January 28, 2022 06:02
Магазин

(Фото)Тони Цетински направи трансплантација на коса и објави на социјалните мрежи

Хрватскиот пејач Тони Цетински на Инстаграм откри дека одлучил да направи трансплантација на коса и објави фотографија од зафатот.

„Веќе долго време имав желба да направам трансплантација на коса и среќен сум што заради тоа не морав да отпатувам надвор од границите на „Лјепа наша““, напиша хрватскиот пејач.

Цетински потоа објави и фотографија на која позира во текот на зафатот.

„Не е како што изгледа, малку глумам дека ме боли“, напиша Цетински.

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

4anime. biz 4Anime Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

animes online Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

4Anime Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 7

watch anime 4Anime Naruto: Shippuden (Dub)