Магазин

Фотографија на Ким Кардашијан предизвика смешни коментари

Ким Кардашијан во вторникот уште еднаш ги покажа своите облини, но следачите на Инстаграм без сомнение беа повеќе преокупирани со позадината или како што коментираа таблоидите, „она што изгледаше дека ѝ расте од главата“.

На фотографијата што ја сподели сестра ѝ Кортни како сеќавање на тропски одмор, Ким на себе има бикини во боја на бакар, но нејзиното несреќно позиционирање направи да изгледа како палма да се вкоренила во нејзината коса, пишуваат таблоидите.

Кортни ја икористи фотографијата од 40-годишна сестра за својата веб-страница „Пош“.

Фотографијата е направена за време на патувањето во егзотичните острови Туркс и Кајкос во јануари, кога Ким замина на „женско патување“ со нејзините сестри, во обид да го тргна умот од драмата во семејниот живот.

AnimeDao animedao official site: Death Note (Dub) Episode 37

WCOStream watch anime: Naruto: Shippuden (https://wcostream.cc/m/kzw) Episode 500