February 27, 2021 14:17
Магазин

(ФОТО+ВИДЕО) Повеќе од 12 милиони лајкови за старлетата во бикини: Со златен ланец на колковите Кајли ги излуде фановите

Популарната старлета и најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, повторно ги „запали“ социјалните мрежи.

Само една „обична“ фотографија беше доволна да ги „разбуди“ обожавателите, па повеќе од 12 милиони фанови ја лајкуваа истата.

Кајли позира покрај базенот и се потпира на ѕидот во мало бикини, а мал златен ланец околу нејзините колкови привлекува внимание кон нејзините волшебни облини и примамува машки воздишки.


Watch Hero Return Episode 8 at website https://animeheaven.pro anime in heaven

Watch The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods Episode 5 at website https://animeplanet.cc anime planet darling