December 15, 2019 03:36
Магазин

Флавио Бријаторе во страстен бакнеж со 49 години помладa девојка

Мултимилионерот Флавио Бријаторе (69) е фатен во страстен бакнеж со новата девојка Бенадет Боси.

Бенадет е студентка по право од Милано која има 20 години, и е една од многуте кои славниот заводник успеа да ги шармира.

Двајцата се фотографирани на луксузен одмор во Кенија, а нивните фотографии ги преплавија светските портали. На фотографијата на која се бакнуваат, Бенадет има пешкир, додека Флавио е едноставно облечен во син шорц и црна маица.

Подоцна Бенадет се прошета во бикини,  а во раката држи маска за нуркање, што е нејзина страст.

Флавио беше во врска со некои од најубавите жени во светот, како што се Хајди Клум, Наоми Кембел, Елизабета Грегори.

Тој се разведе од Елизабета минатата година, по 9 години брак, и со неа го има синот Фалк.

Флавио со Хајди Клум ја има ќерката Лени (15), која ја запозна минатото лето.

Нови вести

Северина поради судски превид ќе го добие синот назад?

Igor

Теленор го отфрли Хуавеј и го избра Ериксон за 5Г

Igor

Русите и Јапонците прават робот кој ќе работи на Месечината

Igor