November 30, 2021 17:57
Магазин

Филмот-претходник на „Џон Вик“ го регрутира Мел Гибсон

Серијалот за Џон Вик започна како приказна за одмазда, која потоа се претвори во сопствена верзија на стилска бруталност, а на крајот стана модерна студија за естетизација на насилството.

Претстојната мини-серија „Континентал“ е спин-оф претходник што го истражува потеклото на култниот хотел за убијци, кој има значајно присуство во франшизата.

Тоа ќе биде серија од три ноќи со лимитирани настани, во три епизоди од по 90 минути.

Сега, потврдено е дека Мел Гибсон ќе се приклучи на актерскиот тим.

Гибсон е познат по улогата на Мартин Ригс, наредник во полицијата во Лос Анџелес и поранешен војник на специјалните сили, во сагата „Смртоносно оружје“.

Кога станува збор за оружје, Гибсон е прилично погоден за улогата и има потенцијал да напредува во грубото дивјаштво на универзумот Џон Вик.

AnimeFreak: Broken Blade 4 anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime freak

Watch anime online for free at AniWatch aniwatch me

Website https://twistmoe.net: Watch Dream Tower twistmoe Episode 7-12 kissanime

WCOStream: Hetalia: The Beautiful World OVA anime episode 4 online free at https://wcostream.cc wcostream harley quinn

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD