Македонија

Филипче: Успешно извршивме сложена операција врз млада пациентка

Министерот за здравство во заминување Венко Филипче на својот Фејсбук профил објави дека успешно е извршена операција врз млада пациентка.

Пациентката имала протрузија на дискус во лумбалниот р’бет, што и предизвикувало проблем со одењето.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime To Your Eternity

My Hero Academia

Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 146

GoGoAnime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Cour 2

GoGoAnime Attack on Titan Season 3