January 16, 2022 20:39
Македонија

Филипче: Засега нема рестриктивни мерки

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција истакна дека не се во план да предложуваат нови рестриктивни мерки.

„Остануваме со овие мерки кои сметаме дека се добро димензионирани. Цело време ја следиме ситуацијата. Ова е нов сој, се уште се испитува, па така нема потреба да правиме нови рестрикации. Временски период е кога може да има нови случаи, поладно е времето и луѓето се повеќе во затворени простории“, вели министерот.

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 3

ANIMEFLIX One Piece (Dub)

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 34

animes online Attack on Titan Final Season

free anime online Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2