February 23, 2019 20:27
Хроника

Физички напад во Гостивар

На 10.02.2019 година во 05,20 часот во Полициската станица Гостивар Р.Ф.(23) од Гостивар, пријавил дека на улицата „Илинденска” физички бил нападнат од непознато лице. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот

Related posts

Возач и сопатничка повредени во сообраќајка на патот Штип-Велес

24info

Украл фото апарат од кафуле па го продал

Igor

Ограбена продавница

Igor