November 27, 2021 03:56
Скопје

Утре сообраќаен режим во Скопје

На 16.09.2021 (четврток), во Скопје ќе се одржи Меѓувладина седница помеѓу Владата на Република Северна Македонија и Владата на Република Косово .

Од  тие причини Секторот за внатрешни работи Скопје ќе превземе мерки за посебен режим на сообраќајот по сообраќајниците на поширокото централно подрачје на Град Скопје.

Секторот за внатрешни работи  Скопје апелира  до сите граѓани учесници во сообраќајот да се почитуваат наредбите кои ќе ги даваат полициските службеници со цел непречено одвивање на сообраќајот.

Website https://animebee.to: Watch Mobile Suit Gundam: Hathaway's Flash animebee Episode Full kissanime

Website https://aniwatch.pro: Watch Tide-Line Blue: Kyoudai aniwatch Episode Full anime online

Website https://kissanime.mx: Watch And you thought there is never a girl online? (Dub) kissanime Episode 12 konosuba movie kissanime

Kakushigoto Movie Episode Full

Onlineboxing: http://onlineboxing.net/jforum/user/editDone/110745.page

Bakespace: https://www.bakespace.com/members/profile/gogoanimebe/1295889/