January 27, 2021 16:54
Балкан

Утре започнува вакцинацијата против ковид-19 во Албанија

Иако најпрвин беше најавено дека првите дози од вакцината ќе пристигнат на крајот од месец јануари, сепак премиерот на Албанија Еди Рама пред неколку минути на својот Фејсбук профил објави дека утре започнува вакцинацијата против ковид-19 во Албанија.

Kaguya-sama: Love is War Season 2 (Dub) Episode 12 at website https://animeplanet.cc anime planet anime

Dr. Stone: Stone Wars Eve of the Battle Special Feature (https://crunchyrollfree.com/m/NMj1) Episode Full at website https://crunchyrollfree.com free vrv premium