June 24, 2021 20:01
Скопје

Утре без струја делови на Кисела Вода, Центар и Карпош

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, утре без електрична енергија ќе останат следните корисници:

Од 08:00 до 14:00 часот, корисниците од делови од улиците: Томе Стефановски и Славка Димкова во нас. Драчево. ( Општина Кисела Вода )

Од 08:00 до 15:00 часот, корисниците од дел од ул. 166. ( Општина Центар )

Од 08:30 до 10:30 часот, корисниците од делови од улиците: Иван Цанкар, Бела Краина и Франц Месеснел во нас. Влае. ( Општина Карпош )

Од 09:00 до 13:00 часот, корисниците од ул. Петар Поп Арсов бр. 40. (Општина Центар )

Од 09:15 до 13:30 часот, корисниците од ул. Радика, зграда број 1 и ул. Огражден, згради број 1, 2 и 3. ( Општина Карпош )

Од 11:30 до 14:30 часот, корисниците од дел од ул. Франц Прешерн. (Општина Карпош )

Watch anime online for free at GoGoAnime gogoanime25. Watch Herobank Episode 51

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Pokemon Best Wishes! Season 2: Decolora Adventure - Iris vs. Ibuki! Dragon Master e no Michi!! Episode Full

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Mashin Eiyuuden Wataru (https://animeheaven.pro/m/QlvW) Episode 45

AnimeFreak Sites Google: https://sites.google.com/view/animefreak-official/home