March 2, 2021 14:28
Скопје

Утре без струја делови на Кисела Вода, Илинден и Ѓорче Петров

Од ЕВН Македонија АД информираат дека утре ( петок ) без електрична енергија ќе останат:

-во периодот од 10:00-11:00 часот ќе останат корисниците од ул.Улоф Палме (од бр.11-15). (општина К.Вода)

-во периодот од 09:00-15:00 часот ќе останат корисниците на с.Марино (поточно на почетокот на с.Марино делот кон с.Кадино). (општина Илинден), како и дел од с.Орман во истиот период од 09:00-15:00 часот. (општина Ѓ.Петров)

Bleach (https://gogoanime.be/m/60A) Episode 366 at GoGoAnime kenja no mago gogoanime

Bottom-Tier Character Tomozaki (https://animeflix.nl/m/jxx5) Episode 2 at website https://animeflix.nl fruit basket animeflix