March 3, 2021 12:15
Скопје

Утре без вода корисниците од Топанска, Славеј Планина и Војдан Чернодрински

Во текот на утрешниот ден поради дефект на затварач (огрлица) Ф400мм. ниска зона на ул.Топанска 24. без вода ќе бидат корисниците од улиците „Топанска”, „Славеј Планина” и „Војдан Чернодрински” до полициската станица Бит Пазар.

Од ЈП Водовод и канализација информираат дека водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09 часот па се до завршување на дефектот.

Watch One Punch Man 2nd Season Episode 7 (https://animeplanet.cc/m/nZ6D/ep-7) at website https://animeplanet.cc. See more one punch man 2 anime planet

Bakemonogatari (https://gogoanime.be/m/OJ2) Episode 15 at website https://gogoanime.be nisekoi gogoanime