October 22, 2021 00:54
Македонија

Утврдени договорите што ќе бидат потпишани на заедничката седница со косовската влада во четврток

Владата на денешната седница ги утврди пакетот договори и меморандуми за соработка со Република Косово, кои што се предвидени да бидат потпишани на заедничката седница на двете влади.

Како што се наведува во соопштението од владината прес-служба, заедничката сецница на владите на Северна Македонија и Косово ќе се одржи во Скопје на 16 септември.

AnimeFLV: Swan Lake anime episode Full online free at https://animeflv.uk english anime

Website https://wcostream.cc: Watch Gunslinger Girl: Il Teatrino OVA (Dub) wcostream Episode 2 we bare bears wcostream

AnimeFreak: Durarara!! x2 Shou anime episode 12 online free at https://animefreak.ws animefreak

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE

Forum dzpknews: https://forum.dzpknews.com/space-uid-399305.html

Giveffect: https://www.giveffect.com/users/1026728-animefreak