October 23, 2021 01:03
Спорт

Урнебесни прослави на првите погодоци по корона-паузата

Во Европа фудбалот почнува да се враќа во нормала.Викендов во Германија продолжуваат првенствата во првата и втората лига.Паднаа првите погодоци после двомесечна пауза па не изосртанаа и комичните прослави.Во втората Бундес лига играчот на Ауе имаше интересна прослава.

 

ANIMEFLIX: Saki Achiga-hen: Episode of Side-A - Kuro no Tanjoubi anime episode Full online free at https://animeflix.nl dragon ball z animeflix

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Watch Cross Road Episode Full

Gate Keepers 21 (https://wcostream.cc/m/qEDq) Episode 6

Stationfm ning: http://stationfm.ning.com/profile/animeflixnl

Bbuzzart: https://www.bbuzzart.com/profile/404245