October 16, 2021 20:36
Хроника

Укината забраната за тешки товрани возила на патот Маврово-Дебар

Од 12:00 часот денеска е укината забраната за сообраќај на тешки товарни возила на патот Маврово – Дебар, соопшти Јавното претпријатие „Македонија пат”.

Поради врнежи од снег,  на овој патен правец од 9:45 часот беше воведена забрана за сообраќај за тешки товарни возила.

AnimeTV: The Disastrous Life of Saiki K. Season 3 anime episode Full online free at https://animetv.cc anime tv shows netflix

Phi Brain: Puzzle of God Episode 25

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://kissanime.mx: Watch Pilot Candidate kissanime Episode 12 kissanime black clover

https://animebee.to anime sites