June 23, 2021 07:38
Балкан

Убиена 34-годишна жена во Ваљево

Убиството, според истражителите најверојатно го извршила нејзиниот поранешен партнер, на кого, поради семејно насилство, му било забрането да и приоѓа на жртвата.

Триесет и четиригодишната Ана И. од Ваљево е убиена утринава.

Убиството, според истражителите најверојатно го извршила нејзиниот поранешен партнер, на кого, поради семејно насилство, му било забрането да и приоѓа на жртвата.Девојката живеела сама, а била убиена од огнено оружје.

Полицијата во Ваљево и припадниците на надлежното обвинителство започнале истрага.

AnimeHeaven animeheavens: Watch Banana Fish Episode 16

GoGoAnime attack on titan season 3 gogoanime: Watch So I'm a Spider, So What? Episode 12 (https://gogoanime.be/m/opOG/ep-12)