September 25, 2021 03:05
Магазин

Убавина која трае: Венеса Вилијамс во бикини на плажа

Поранешната Мис на Америка го покажа своето витко тело во бикини.

Својата слава како кралица на убавината првпат ја стекна во 1980-тите. А Венеса Вилијамс докажа во вторникот дека сè уште е во можност да ги зашемети фановите со своето сензационално тело на 58-годишна возраст.

Актерката која го глумеше ликот на Рене Пери во хит-серијата „Очајни домаќинки“ може да се види на Инстаграм како зрачи со гламур додека позира во бели бикини на плажа.

„Дали правиме бикини-фотографии во нашите рани 50-ти? Ок“, напиша таа и додаде емотикон на бран.

AnimeBee: He is My Master anime episode 12 online free at https://animebee.to anime stream

Website https://aniwatch.pro: Watch Mazinger Z aniwatch Episode 92 dubbed anime

AnimeTV: Inazuma Eleven Go: Kyuukyoku no Kizuna Gryphon (Dub) anime episode Full online free at https://animetv.cc ha anime tv

https://animeflv.uk dubbed anime

Onmogul: https://onmogul.com/stories/anime-flix

Beatstars: https://www.beatstars.com/animefreakws/about