November 19, 2019 22:35
Хроника

Уапсен скопјанец кој нападнал полицаец во кафуле на Битпазар

На 11.10.2019 околу 23,30 часот во СВР Скопје бил лишен од слобода С.О.(23) од Скопје бидејќи пред угостителски објект на ул.„Битпазарска” физички нападнал полициски службеник.

Нови вести

(Видео) Катица Јанева спроведена во домашен притвор

Filip

Тешко повреден велосипедист во сообраќајна несреќа во Скопје

Filip

Грабеж во Чаир

Filip