June 26, 2022 22:09
Свет

Уапсен осомничениот напаѓач во Норвешка

Најмалку четири лица се повредени во напад со нож во Нумедал во југоисточна Норвешка, соопшти денеска локалната полиција.

Норвешката полиција веднаш по нападот соопшти дека е уапсен осомничениот за инцидентот.

Една од жртвите се наоѓа во критична состојба.

 

go88 download android go88 play go88 go88 life

sunwin hack tải sunwin apk hủy lệnh rút tiền sunwin