February 24, 2021 17:02
Магазин

Турската актерка од “Ќерката на амбасадорот” се збогува со улогата

Неслихан паднала во несвест на снимање на серијара “Ќерката на амбасадорот“

Неслихан Атагул, позната како Нихан од серијата “Бескрајна љубов“, во која глумела со познатиот глумец Бурак Оџивит (Бали Бег) ја напуштила серијата “Ќерката на амасадорот“ поради проблем со цревата.

Фановите веќе забележале дека таа видно ослабела, а нејзините познати подочници и најдобрата шминка неможела да ги скрие.

Откако Неслихан се онесвестила на снимање на епизода, сватила дека ѓаволот ја однел шегата. Прво е кажано дека ќе земе 10 дена боледување, но само после половина час, глумицата која ја игра улогата Наре во серијата, на својот Инстаграм им се заблагодарила на фановите и целиот тим на серијата што значело повлекување од понатамошно продолжение.

TONIKAWA: Over the Moon For You (https://animeheaven.pro/m/lYbq) Episode 12 at AnimeHeaven animeheaveneu

Yashahime: Princess Half-Demon Episode 15 at website https://kissanimeonline.com. See more mischievous kiss anime