October 17, 2019 08:05
Хроника

Тројца скопски малолетници силувале врсник

Скопјанка пријавила дека во август годинава нејзиниот син бил силуван од група малолетници, информираше МВР.

-На 07.10.2019 во 9.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје  пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, велат од МВР.

Нови вести

Малолетен моторџија се судрил со малолетник на велосипед

Igor

Полицаец ранет при боево гаѓање на полигонот Пенуш

Igor

Малолетник на Фејсбук објавувал компромитирачки слики од поранешната девојка

Igor