September 24, 2021 07:14
Магазин

Трејси Морган им се придружува на Шварценегер и Девито во продолжението на „Близнаци“

33 години откако во кината се појави комедијата „Близнаци“ со Арнолд Шварценегер и Дени Девито во главните улоги, конечно се случува продолжението „Тројки“ со Трејси Морган како нов член во актерскиот тим.

Морган во продолжението ќе го глуми одамна изгубениот трет брат на Џулијан (Шварценегер) и Винсент (ДеВито), а режисерот на „Близнаци“ Ајван Рајтман ќе се врати на кормилото, објави „Дедлајн“.

„Трјки“ стана еден од најжешките проекти што се купуваат на меѓународниот филмски фестивал во Торонто, а снимањето треба да започне овој јануари во Бостон.

Оригиналниот комичен класик од 1988 година го следеше Џулиус Бенедикт односно Шварценегер, физички совршен но социјално наивен човек, кој го наоѓа својот одамна изгубен брат близнак Винсент (Девито).

„Близнаци“ беше петти филм со најголема заработка во 1988 година. Комедијата инкасираше 111,9 милиони долари во САД и 216,6 милиони долари во светски рамки.

За тројките се зборуваше неколку години наназад, а Еди Марфи првично требаше да биде третиот брат.

AnimeBee: Kanon anime episode 13 online free at https://animebee.to watch animes

AnimeKisa: Strike Witches: 501st JOINT FIGHTER WING Take Off! (Dub) anime episode 12 online free at https://animekisa.in anime online

Gundam: G no Reconguista Movie II - Bellri Gekishin Episode Full

AnimeFreak: R.O.D - Read or Die (Dub) anime episode 3 online free at https://animefreak.ws anime freaks anime

Buddypress: https://buddypress.org/members/animeflixnl/profile/

Pokerinside: http://www.pokerinside.com/profiles/view/435091