March 8, 2021 13:48
Свет

Трамп и Меланија пристигнаа на Флорида

Претседателот на САД во заминување Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија слетаа на Флорида.

Трамп и Меланија ќе бидат на Флорида кога ќе положат заклетва новиот претседател Џо Бајден и потпретседателката Камала Харис.

Претходно денеска, за време на кратката проштална церемонија во воената база Ендруз, Трамп им порача на граѓаните дека ќе се врати на некаков начин и секогаш ќе се бори за нив.

How Not to Summon a Demon Lord Ω (https://animefreak.ws/m/Lbop) Episode Preview at website https://animefreak.ws. See more vinland saga animefreak

Watch Dragon Ball Z (Dub) Episode 198 at website https://kissanimeonline.com re zero kissanime