September 18, 2021 15:04
Хроника

Трагична игра во Пирок: Малолетник со пиштол застрелал другар

На 24.07.2021 во 15.06 часот во СВР Тетово, од Клинички центар Тетово било пријавено дека во Хирушкото одделение бил донесен 17-годишник од село Пирок, општина Боговиње, со рана од огнено оружје во пределот на градите.

По преземени мерки било утврдено дека во домот на Ј.М. во Пирок, кој бил во Швајцарија, неговиот син и повредениот малолетник го пронашле пиштолот и додека синот на Ј.М. го држел пиштолот испукал еден куршум.

Увид на местото извршила екипа од СВР Тетово и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

https://4anime.biz dubbed anime

Website https://kissanime.mx: Watch Ichigeki Sacchuu!! Hoihoi-san kissanime Episode Full kissanime fire force

AnimeFLV: City Hunter: The Secret Service (Dub) anime episode Full online free at https://animeflv.uk stream anime online

Watch Urban Square: Kohaku no Tsuigeki Episode Full

Experiment: https://experiment.com/users/animeflixnl

Gogoanimelol wixsite: https://gogoanimelol.wixsite.com/my-site