November 28, 2021 06:37
Магазин

Том Круз не го засегаат коментарите за неговото лице

Том Круз се појави за првпат откако фотографиите на кои присуствува на бејзбол натпревар предизвикаа шпекулации дека има ставено филери на лицето или бил на пластична операција.

Актерот (59) беше забележан во средата како слетува во Лос Анџелес откако управувал со својот авион, а потоа се одвезе со својот мотоцикл.

Слично како кога го гледаше натпреварот од серијата 2 на националната лига во Сан Франциско со неговиот син Конор Круз, лицето на Том сè уште изгледа полно додека го приземјува авионот.

Иако фотографиите станаа вирални, па стана главна тема на твитови и таблоиди, Том не изгледа вознемирен од неодамнешните нагаѓања за неговото лице.

Напротив, ѕвездата на „Топ ган“ и „Невозможна мисија“ е добро расположен додека излегува од авионот со кој самиот управува.

4Anime: Grrl Power anime episode Full online free at https://4anime.biz animes online

AnimeFreak Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Watch B-Daman Crossfire Episode 5