December 9, 2021 02:46
Магазин

Ти си одвратно човечко суштество: Ајрленд Болдвин ѝ одговори на Кендис Овенс

Ајрленд Болдвин остро ја нападна Кендис Овенс во врска со нејзиниот твит дека вмешаноста на Алек Болдвин во фаталниот инцидент во Ново Мексико е „поетска правда“ по неговите критики кон Доналд Трамп.

Контроверзната конзервативка (32) се огласи на Твитер критикувајќи го таткото на Ајрленд за случајнотото пукање во кое беше убиена камерманката Халина Хачинс минатата недела.

„Алек Болдвин помина 4 години нарекувајќи го Доналд Трамп и неговите поддржувачи зли убијци. Она што му се случи на Алек е пример за поетска правда…

Реакцијата на ќерката на актерот дојде веднаш по твитот.

„Ти си најодвратното, најомразеното, канцерогено човечко суштество што некогаш сум го сретнала“, напиша 26-годишната манекенка на Инстаграм-стори.

Таа продолжи: „Без оглед на вашите погрешни и мислења најчесто, фактот дека не го почитувате животот на жена која беше случајно и трагично убиена… Срам да ви е“.

Ајреленд, исто така, ги извести своите 680,000 следачи дека ќе направи „пауза на Инстаграм бидејќи се срами да дише ист воздух како оваа жена“.

dubbed anime. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

watch anime free To Your Eternity

watch animes AniWatch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

AniWatch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

AniWatch Hunter x Hunter (2011) (Dub)

free anime Attack on Titan