October 17, 2021 19:04
Хроника

Тинејџер тешко повреден на работа во магацин во Сарај

На 05.01.2021 во 15.20 часот во СВР Скопје, С.Т. пријавил дека неговиот син Р.Ќ.(18) од селоБојане, скопско, при извршување на работни задачи во магацин во с.Сарај се здобил со повреди и бил пренесен во Градската општа болница„8 Септември” каде од доктор му се констатирани тешки телесни повреди.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Website https://aniwatch.pro: Watch Free! (Movie) aniwatch Episode Preview free anime

B-Daman Crossfire Episode 5

KissAnime: Heya anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime plus

Watch anime online for free at AnimeDao hunter x hunter animedao

Themehorse: https://www.themehorse.com/support-forum/users/kissanime-contact/

Bit: https://bit.ly/gogoanimebe