November 29, 2021 23:56
Хроника

Тешка сообраќајна несреќа вечерва во скопски Чаир

Карамбол вечерва во скопски Чаир кај паркот на булеварот Кристијан Тодоровски Карпош.

Според првичните информации од репортерот на ТВ21 од терен, се судриле пет возила, а моментално сообраќајот е во прекин.

Во тек е увид, а имаше присутно и Брза помош. Во овој момент немаме информација за состојбата на патниците.

AnimeBee: Save Me! Lollipop (Dub) anime episode 13 online free at https://animebee.to free anime

WCOStream: A Sea Doesn't Tell Much anime episode Full online free at https://wcostream.cc watch anime free

Watch anime online for free at AniWatch watch animes

Website https://animetv.cc: Watch My Hero Academia: Make It! Do-or-Die Survival Training (Dub) animetv Episode 2 my anime tv

Fatal Fury: The Motion Picture (Dub) Episode Full