October 22, 2021 08:18
Хроника

Тешка сообраќајка во Ѓорче, судир на неколку возила

Тешка сообраќајна несреќа се случила вечерва во Ѓорче Петров, дознава 24 Инфо.

Во несреќата која се случила на улицата Ѓорче Петров учествувале неколку возила, а возилата се пренасочуват по споредните улици.

Од МВР потврдија дека се случила сообраќајката и дека трае увид, но детели највија за утре.

Според првичните информации, има повеќе повредени лица.

Watch anime online for free at AnimeBee dubbed anime

AnimeFreak: Big Fish & Begonia anime episode Full online free at https://animefreak.ws old animefreak

AniWatch: Emblem Take 2 anime episode 2 online free at https://aniwatch.pro aniwatch

AnimeFLV: Kuroi Ame ni Utarete anime episode Full online free at https://animeflv.uk kissanime

Metooo: https://www.metooo.io/u/animefreakws

Facer: https://www.facer.io/u/kissanimemx