November 27, 2021 04:06
Хроника

Тетовец ја принудувал сопругата да има секс со Косовец, за пари

СВР Тетово поднесе кривична пријава против И.И.(29) од село Горно Орашје, тетовско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „посредување во вршење проституција“. На 26.01.2018 во Тетово, пријавениот договорил средба со лице од Косово и ја однел неговата сопруга во зграда, каде таа на лицето за паричен надомест му дала сексуални услуги, по што парите му ги предала на пријавениот.

На овој начин, пријавениот во неколку наврати ја принудил својата сопруга да дава сексуални услуги, по што таа го пријавила во Полициското одделение Теарце.

https://twistmoe.net anime to watch

AnimeKisa: Amnesia OVA anime episode Full online free at https://animekisa.in watch anime free

Website https://animefreak.ws: Watch Double Decker! Doug & Kirill: Extra (Dub) animefreak Episode 3 hunter x hunter animefreak

Watch Tamayura: Sotsugyou Shashin Part 4 - Ashita Episode Full

Beermapping: https://beermapping.com/account/gogoanimelol

Mixcloud: https://www.mixcloud.com/gogoanimelol/