September 19, 2021 23:14
Хроника

Тетовец приведен поради обид да натепа лекар

Тетовец е приведен откако синоќа се обидел да натепа лекар во Клиничката болница Тетово.

„Ј.А.(43) во болницата се однесувал агресивно и се обидел физички да го нападне лекарот“, соопшти МВР.

Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Website https://animefreak.ws: Watch Twilight Q animefreak Episode 2 fire force animefreak

https://animepahe.cc kissanime

AniWatch: Tokyo Underground anime episode 26 online free at https://aniwatch.pro anime

Website https://animeheaven.pro: Watch Dragon Ball Z: Resurrection 'F' animeheaven Episode Full anime

Effecthub: http://www.effecthub.com/user/1946871

Zippyshare: https://www.zippyshare.com/animefreakws