April 20, 2021 18:17
Хроника

Тетин се обидел да ги силува внуките

Тетин се обидел да изврши обљуба врз своите внуки, соопшти полицијата.

Случајот во МВР го пријавила мајката на девојчињата.

„На 26.02.2021 во 13.30 часот во Полициската станица Гази Баба, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н., тетин, се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки“, соопшти МВР во дневниот билтен.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

AniWatch watch animes: Watch Bleach Episode 279

AnimeDao one punch man season 2 animedao: Watch One Piece (Dub) Episode 513 (https://animedao.nl/m/0k6/ep-513)