October 26, 2021 02:15
Хроника

Тепачка на улица во Скопје, настрада повозрасна жена

Повозрасна жена настрада во тепачка која настанала поради сообраќаен конфликт на скопска улица.

На видеото од инцидентот се гледа како помлад возач се пресметува со сопругот на жената, која е оттурната и паѓа на земја кога се обидува да ги раздвои.

Од полицијата засега нема повеќе информации околу бруталната улична пресметка.

Fate/Zero Episode 13

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://4anime.biz: Watch Puka Puka Juju 4anime Episode Full persona 4 the animation

AnimeTV: Cyborg 009: Legend of the Super Galaxy (Dub) anime episode Full online free at https://animetv.cc animetv onepiece

Goodreads: https://www.goodreads.com/user/show/137088216-anime-freak

Teachertube: https://www.teachertube.com/user/channel/gogoanimebe