October 17, 2021 17:06
Магазин

(Фото) Тело на божица! Ирина Шајк едвај ги смести градите во тесниот корсет

Руската манекенка Ирина Шајк беше на забавата на луксузниот бренд „Bvlgari“ што се одржа во Њу Јорк  и избра многу импресивна комбинација на облека, која никого не остави рамнодушен.

Манекенката Ирина Шајк (35) важи за една од најатрактивните жени во Светот и многумина сметаат дека има тело на божица.

Често можеме да ја видиме во модни кампањи за долна облека и бикини токму поради нејзиниот атрактивен изглед и извајано тело, но исто така е редовна гостинка на ексклузивни настани низ целиот Свет.

Нејзиниот изглед на забавата „Bvlgari “ остана многу забележлив, бидејќи целиот стајлинг на Ирина се фокусираше на нејзините гради, кои едвај ги стави во топот. Уживајте!

Good Morning Call (https://animefreak.ws/m/r7X1) Episode Full

Eguchi Hisashi no Nantoka Narudesho! Episode Full

AniWatch: The Seven Deadly Sins: Signs of Holy War (Dub) anime episode 4 online free at https://aniwatch.pro anime

Watch Majestic Prince (Dub) Episode 24

Gab: https://gab.com/gogoanimelol

Hulkshare: https://www.hulkshare.com/gogoanimebe