November 30, 2021 09:30
Скопје

Твитер експлодира по веста за бугарското државјанство на Данела Арсовска

По веста дека кандидатката за градоначалник на Скопје има бугарски пасош Твитер заедницата се активираше.

,,Ќе го направам Скопје како Благоевград” e една од досетките на твитерџиите.

AnimeTV Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://kissanime.mx: Watch Mardock Scramble: The First Compression kissanime Episode Full kiss anime

TwistMoe: Seitokai Yakuindomo anime episode 13 online free at https://twistmoe.net watch animes

Website https://animeflv.uk: Watch Genesis Survivor Gaiarth animeflv Episode 3 watch animes

Website https://animeflix.nl: Watch The Buried Tree Devil animeflix Episode 12 free anime