March 22, 2019 03:54
Хроника

Татко пријавил во полиција дека исчезнала неговата 18-годишна ќерка

Татко пријавил во полиција дека исчезнала неговата 18-годишна ќерка. Според полицијата, вчера во 22 часот во Полициската станица Чаир Т.Т.(50) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Ј.Т.(18). Се преземаат мерки за нејзино пронаоѓање.

Нови вести

Девојка го пријавила поранешниот дечко – физички ја нападнал, па ја однел кај него дома

Filip

Скопјанец се обидел да ја удри мајка си со секира

Filip

Му дал 62.000 денари за набавка на лекови од Бугарија, набавувачот исчезнал

Filip