Македонија

Таравари му врати на Заев: Мурто Амнестија запнал за Гостивар, кај нас нема ДУИнг бизнис, само се гушкаме

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари преку Фејсбук му врати на премиерот Зоран Заев за вечерашната изјава во интервјуто за Алсат дека само Таравари можел да го гушка Мицкоски во Гостивар.

-На Мурто Амнестија не му пречи бегството на Груевски, ниту слободата на Велјановски, ниту затворот на Фета Халими, запнал со Гостивар, напиша Таравари на Фејсбук.

https://www.facebook.com/arben.taravari/posts/10220414467012815

https://www.facebook.com/arben.taravari/posts/10220419676583051

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Death Note

watch subbed anime Fairy Tail

ANIMEFLIX Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 147

stream anime online ANIMEFLIX Your Lie in April

So I'm a Spider, So What?

tải go88