October 17, 2021 17:22
Магазин

Тажна вистина: Ова е последната објава на Марина Туцаковиќ

Регионот е во жалост по смртта на Марина Туцаковиќ, која ја изгуби долгогодишната битка со тешката болест.
Таа беше една од најдобрите текстописци на овие простори, а нејзините безвременски хитови уште долго ќе се слушаат.

“ПРЕСТАНИ прв да се јавуваш и ќе видиш колку мртви цвеќиња си полевал“ – гласи нејзината
последна објава на Инстаграм.

Денес под оваа објава фановите изразуваат сочувство до семејството на Туцаковиќ. Марина на своите профили на друштвените мрежи редовно постираше цитати и пораки, а по нејзината смрт многу од нив станаа вирални.

AnimeHeaven: Samurai X Recap anime episode Full online free at https://animeheaven.pro animeheaven attack on titan

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

Watch Juden Chan Recharged Episode 12

Pozible: https://www.pozible.com/profile/animefreakws

Wefunder: https://wefunder.com/gogoanimelol