January 24, 2022 21:56
Магазин

Сузана Турунџиева: Ви благодариме за грижата, јас и Атиџе сме добри и безбедни

Сузана Турунџиева се огласи на социјалните мрежи, откако цела ноќ звонел нејзиниот телефон, а како што напиша, нотификации на загрижени пријатели стигнувале на секои две -три секунди, по несреќата во Бугарија во која се запали македонски автобус.

Инаку, Сузе и Атиџе беа во посета на Турција, и оттаму грижата на многумина пријатели и следбеници.

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime to watch AnimeHeaven Josee, the Tiger and the Fish

animeheaven app Naruto

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 6

watch animes AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

anime stream One-Punch Man