Скопје

Стефковски: Ветувањата дадени пред граѓаните се реализираат

Градоначалникот на општина Гази Баба Бобан Стефковски денес го означи почетокот на градежните работи за изградба на фекална канализација на улицата Сава Михајлов, во населеното место Јане Сандански.
За почетокот на градежните работи, Стефковски информираше на својата официјална фејсбук страна на која напиша:
“Денес започнаа градежните работи за изградба на фекална канализација за зградите на крај на улица Сава Михајлов во населеното место Јане Сандански. Со овој проект се решава долгогодишниот проблем на граѓаните. Ветувањата дадени пред граѓаните се реализираат” – напиша Стефковски

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

anime gogo GoGoAnime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Cour 2

GoGoAnime Death Note Episode 34

GoGoAnime My Hero Academia Season 4 Episode 18

Kiss x Sis (TV)