November 26, 2021 17:40
Македонија

ССНМ организира дебата на тема „Зошто и за што работиме?”

Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници денеска ќе одржи вебинар за почитување и унапредување на работничките права во медиумите на тема „Зошто и за што работиме?”.

Овој вебинар, ССНМ го организира во рамки на проектот „Дигитално организирање на ЦИЕ”  во партнерство со Union to Union, Меѓународната Федерација на новинари (IFJ) и Шведските синдикати на новинари.

Maken-Ki! Two Specials (https://4anime.biz/m/x8L5) Episode 5

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

Website https://animedao.nl: Watch Bishoujo Senshi Sailor Moon R: Make Up! Sailor Senshi animedao Episode Full animedao god of highschool

Website https://twistmoe.net: Watch BANANA FISH twistmoe Episode 24 anime to watch

Website https://animefreak.ws: Watch Puchimas!! Petit Petit [email protected]: Fuyu-->Kotatsu<--Haru animefreak Episode Full fire force animefreak