November 14, 2019 00:34
Магазин

Србите го осудија Кајмаковски за знакот на голема Албанија

Фотографијата на која наводно Даниел Кајмакоски го покажува симболот на голема Албанија, предизвика големо внимание во јавноста. Србите го осудија овој потег, пејачот даде изјава во врска со тоа.

– Покажував како ми се лакирани ноктите, за потребите на снимањето на „Твоето лице звучи познато“. Една од позите ми беше таа со рацете и не знам зошто предизвика толкаво внимание. Не знаев дека тоа е некој албански знак. Македонец сум и православен, никогаш не би направил намерно такво нешто. Во шок сум од сето ова“, рекол Кајмакоск.

Нови вести

Трансродова актерка ги покри интимните делови со црни ленти

zane

Личната помошничка на кралицата Елизабета откри дека користи џин за накитот на нејзиното Височество да има висок сјај

Valentina

Џон Леџенд прогласен за најсексапилен маж на светот

Valentina