December 1, 2021 04:20
Хроника

Србин пронајден мртoв во стан на Орце Николов

На 21.10.2021 околу 04.30 часот во СВР Скопје, од Итна медицинска помош било пријавено дека во стан на ул.„Орце Николов” бил пронајден починат Н.П.(36) од Република Србија.

Починатиот имал регулиран престој во Скопје.

Од страна на лекар била констатирана смрт без траги на насилство.

Увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

Watch anime online for free at AnimeTV anime tv web

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

Website https://animedao.nl: Watch Patlabor the Mobile Police animedao Episode 47 ahiru no sora animedao

Ushio and Tora: Comically Deformed Theater Episode Full

AnimeKisa: Burn Up! anime episode Full online free at https://animekisa.in watch animes