April 10, 2021 23:48
Магазин

Срам да ви е! Марија Шерифовиќ демантираше дека е во врска со Џејла

Откако некои медиуми во регионот напишаа дека пејачките Марија Шерифовиќ и Џејла Рамовиќ биле во љубовна врска, Шерифовиќ се огласи на Инстаграм.

“Не планирав да ги коментирам сите овие написи што ги преплавија медиумите последните 5-6 дена. Но, бидејќи гледам дека сега почнаа да се вклучуваат измислените изјави на нашите семејства, морав да реагирам”, објавила Марија.

“Никогаш не беше тајна дека по натпреварот се разви големо пријателство помеѓу нашите семејства, кое нема да заврши заради ничии лоши или луди идеи или изјави. Значи, сè што ќе прочитате е една голема лага. Има нешто што многу ме изнервира, не е фер да му се ставаат зборови во уста на татко ми, човек кој моментално е во болница и чека операција. Затоа, срам да ви е за тоа, здраво на сите“, порача таа.

 

Cleopatra: Queen of Sex (https://animeheaven.pro/m/mz1m) Episode Full at AnimeHeaven animeheaven black clover

Watch Sword Art Online: Progressive Movie - Hoshi Naki Yoru no Aria Episode Preview at website https://animefreak.ws. See more watch anime free