October 17, 2021 17:45
Магазин

Според фановите, Мајкл Даглас и Кетрин Зета-Џонс беа најдобар пар на Еми-наградите

Холивудската двојка Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас се појавија во софистицирано издание на церемонијата на доделување на наградите „Еми“.

51-годишната Кетрин го привлече вниманието во бургундска креација на Кристина Отавиано и луксузен накит од Лорејн Шварц, а 76-годишниот сопруг носеше темен костум и виолетова вратоврска.

Корисниците на Твитер и фановите на актерското дуо се огласија на социјалната мрежа за да ги споделат своите размислувања, а меѓу другото, ги  прогласија за најдобар пар кој го украси црвениот тепих на „Прајметајм Еми 2021“.

Кетрин и Мајкл беа беспрекорно елегантни додека позираа пред камерите. Многу од фановите ја предвидеа бојата на фустанот што ќе го облече Кетрин на свеченоста, пренесуваат шоу-биз медиумитe.

Yu-Gi-Oh! GX (Dub) (https://aniwatch.pro/m/5Wpn) Episode 155

Website https://animeheaven.pro: Watch Magical Legend: Rise to Immortality animeheaven Episode 16 boruto anime heaven

4Anime: Miss Monochrome The Animation anime episode 13 online free at https://4anime.biz my hero academia 4anime

Website https://gogoanime.be: Watch Gintama (Dub) gogoanime Episode 49 gogoanime kissanime

Gitlab redox-os: https://gitlab.redox-os.org/animefreakws

Beatstars: https://www.beatstars.com/gogoanimelol/about